Przejdź do treści

Nabór do II tury akceleracji

Ruszył nabór do II tury akceleracji. Do 20 sierpnia br. można zgłaszać swoje projekty biznesowe. W programie Akcelerator IDEA Global bierze udział aż 10 Odbiorców Technologii z różnych branż, którzy są zainteresowani wdrożeniami nowych pomysłów do swoich firm.

Akcelerator IDEA Global to program skierowany do projektów biznesowych na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają co najmniej prototyp swojego produktu. Program trwa 31 miesięcy i składa się z czterech tur akceleracji, które trwających od 3 do 6 miesięcy. Obecnie uruchomiony został nabór do II tury akceleracji.

Celem Programu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do inicjowania lub zwiększania zakresu współpracy mikroprzedsiębiorców lub małych przedsiębiorców z Odbiorcami Technologii, którzy uczestniczą w programie. Wśród nich są m.in. Samsung Electronics Polska, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie,Coface Poland Insurance Service, MESKO – ROL, MESKO – AGD, Qsand, SPAR, Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek, Synoptis Pharma, Olimp Laboratories. Ścieżki branżowe poszukiwanych projektów to Industrial Internet of Things (IIoT), Fintech oraz Biotechnologia farmaceutyczna. 

Uczestnicy programu otrzymają dofinansowanie do 200 tys. zł na projekt, wsparcie mentorskie oraz możliwość udziały w warsztatach rozwojowych. Istotnym aspektem jest również szansa na przetestowanie swoich rozwiązań u Odbiorców Technologii.

Nabór uzupełniający potrwa do 20 sierpnia br. Wyniki opublikowane zostaną na stronie www.ideaglobal.pl 

Projekty można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce zgłoszenia.