Przejdź do treści

Współpracuj z najlepszymi i zdobądź do 200 tys. złotych dofinansowania na pomysł biznesowy

Akcelerator IDEA Global to program skierowany do projektów biznesowych na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają co najmniej prototyp swojego produktu. Program trwa 31 miesięcy i składa się z czterech tur akceleracji, które trwających od 3 do 6 miesięcy. Obecnie uruchomiony został nabór do II tury akceleracji.

Celem Programu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do inicjowania lub zwiększania zakresu współpracy mikroprzedsiębiorców lub małych przedsiębiorców z Odbiorcami Technologii, którzy uczestniczą w programie. Wśród nich są m.in. Samsung Electronics Polska, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Coface Poland Insurance Service, MESKO – ROL, MESKO – AGD, Qsand, SPAR, Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek, Synoptis Pharma, Olimp Laboratories. Ścieżki branżowe poszukiwanych projektów to Industrial Internet of Things (IIoT), Fintech oraz Biotechnologia farmaceutyczna. 

Ostateczna kwalifikacja Komitetu Oceniającego w I turze akceleratora wyłoniła takie projekty jak: CyberStudio, Multumach VR, Clumpack Combo, Printo, AR Bridge, Pet Lovers, Roboty Software’owe RD&PA, ZooZone, Ask mee(d) now!

Uczestnicy programu otrzymują dofinansowanie do 200 tys. zł na projekt, wsparcie mentorskie oraz możliwość udziału w warsztatach rozwojowych. Istotnym aspektem jest również szansa na przetestowanie swoich rozwiązań u Odbiorców Technologii.

Nabór potrwa do 20 sierpnia br. Wyniki opublikowane zostaną na stronie www.ideaglobal.pl 

Projekty można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza dostępnego na nasze stronie w zakładce zgłoszenia.