Przejdź do treści

Pet Lovers

Platforma dla właścicieli zwierząt „Pet Lovers”. Łączy ze sobą funkcjonalność obroży multimedialnej (IoT) posiadającej możliwości geotracking’u, badania temperatury ciała zwierzęcia, doświetlenia w warunkach ograniczonej widoczności, z platformą internetową posiadającą moduły:

  • dziennik aktywności zwierzęcia,
  • elektroniczna książka zdrowia zwierzęcia,
  • chat i video z lekarzem weterynarii,
  • wymiana doświadczeń z innymi hodowcami, właścicielami zwierząt domowych.

Pet lovers nawiązuje do poprawy jakości życia zwierząt domowych dzięki zaawansowanej technologii noszenia. Nasze rozwiązania w zakresie zdalnego monitorowania stanu zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt domowych mają za zadanie śledzenie oznak życiowych i innych danych fizjologicznych w czasie rzeczywistym, wykorzystując zaawansowane metody analityczne i modele alarmowe.

Obroża jest wyposażona w szereg czujników, które w sposób ciągły monitorują psy lub koty w klinice lub w domu. W przypadku wykrycia nietypowych objawów życiowych, parametrów fizjologicznych lub behawioralnych, zaawansowany, oparty na chmurze silnik analityczny ocenia i ostrzega opiekunów i właścicieli zwierząt domowych, umożliwiając im podjęcie działań prewencyjnych w celu ochrony zdrowia zwierząt.

Dla właścicieli zwierząt domowych – zapewnia niezrównany wgląd w dobrostan zwierząt, pomagając im zachować wygodę, zdrowie i szczęście.

Dla profesjonalistów z branży medycznej – pomaga poprawić standard opieki, zapewniając ciągły dostęp do istotnych, wyczerpujących i dokładnych informacji na temat stanu zdrowia pacjentów.