Przejdź do treści

IDEA Global – za nami I tura akceleracji

Dobiegła końca pierwsza tura akceleracji w IDEA Global. Wsparcie otrzymało w niej 10 startupów. Efekty współpracy pozwalają nam z dumą spojrzeć na ostatni okres i dają ogromny zastrzyk energii do ciężkiej pracy w II turze akceleracji.

Przełom lutego i marca – to wtedy zaczęły napływać do akceleratora pierwsze zgłoszenia od pomysłodawców. Na tym etapie zebraliśmy aż 170 projektów, z czego wybrano 10 posiadających największy potencjał. Była to ostra selekcja, ale stawiamy na najlepszych i to im oddajemy naszą energię i wsparcie. W tym celu przez ostatnie 5 miesięcy realizowane były intensywne działania: szkolenia, warsztaty oraz spotkania z partnerami biznesowymi. Zespoły ciężko pracowały nad innowacyjnymi rozwiązaniami, dopracowywały modele biznesowe i testowały swoje produkty. Już 30 listopada podczas Demo Day w Rzeszowie poszczególne firmy zaprezentują rezultaty pracy ostatnich miesięcy.

Wszystkim startupom, które wzięły udział w I turze Akceleracji IDEA Global, dziękujemy za współpracę i życzymy wielkich, rynkowych sukcesów. Powodzenia!