Przejdź do treści

Ruszył nabór do V rundy akceleracji!

Ogłaszamy rozpoczęcie naboru do V tury akceleracji. Nabór potrwa do 23 maja 2021r. Do akceleratora poszukiwane są projekty z obszarów Industrial Internet of Things (IIoT) , Fintech, Energetyka (OZE), oraz Biotechnologia. Głównymi partnerami nadchodzącej rundy akceleracji są PGNiG oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Akcelerator IDEA Global to program skierowany do projektów biznesowych na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają co najmniej prototyp swojego produktu. Celem Programu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do inicjowania lub zwiększania zakresu współpracy mikroprzedsiębiorców lub małych przedsiębiorców z Odbiorcami Technologii, którzy uczestniczą w programie. W programie Akcelerator IDEA Global wzięło udział ponad 20 Odbiorców Technologii z różnych branż, zainteresowanych wdrożeniami nowych pomysłów do swoich firm.  Wśród nich znalazły się m.in. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG), Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Coface Poland Insurance Service, MESKO – ROL, Qsand, Spar Polska S.A, Synoptis Pharma, Olimp Laboratories, Traficar. Ścieżki branżowe poszukiwanych projektów to Industrial Internet of Things (IIoT), Fintech, Biotechnologia farmaceutyczna oraz Energetyka (OZE). 

Uczestnicy programu otrzymają dofinansowanie do 200 tys. zł na projekt, wsparcie mentorskie oraz możliwość udziału w warsztatach rozwojowych. Istotnym aspektem jest również szansa na przetestowanie swoich rozwiązań u Odbiorców Technologii.

Wyniki opublikowane zostaną na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce aktualności.

Projekty można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce zgłoszenia.

Aktualizacja 24/05/2021

Nabór do V rundy akceleracji w programie IDEA Global został przedłużony do dnia 31/05/2021, do 23:59.