Przejdź do treści

Nabór specjalny na projekty z branży Fintech!

Ogłaszamy nabór specjalny projektów dla branży Fintech. Odbiorcy Technologii reprezentujący ścieżkę fintechową akceleratora to Bank Pekao S.A. oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Nabór potrwa do 27 sierpnia 2021r. 

Akcelerator IDEA Global to program skierowany do projektów biznesowych na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają co najmniej prototyp swojego produktu. Celem Programu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do inicjowania lub zwiększania zakresu współpracy mikroprzedsiębiorców lub małych przedsiębiorców z Odbiorcami Technologii, którzy uczestniczą w programie. W programie Akcelerator IDEA Global wzięło udział ponad 20 Odbiorców Technologii z różnych branż, zainteresowanych wdrożeniami nowych pomysłów do swoich firm.  Wśród nich znalazły się m.in. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG), KGHM Centrum Analityki, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Coface Poland Insurance Service, MESKO – ROL, Qsand, Spar Polska S.A, Synoptis Pharma, Olimp Laboratories, Traficar.

W procesie naboru specjalnego poszukiwane są projekty z obszaru Fintech dedykowane partnerom akceleratora tj. Bank Peako S.A. oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uczestnicy programu otrzymają dofinansowanie na rozwój projektu oraz wsparcie wyspecjalizowanych mentorów. Istotnym aspektem jest również szansa na przetestowanie swoich rozwiązań u Odbiorców Technologii.

Wyniki opublikowane zostaną na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce aktualności.

Projekty można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce zgłoszenia.