Przejdź do treści

Ruszył nabór do I tury akceleracji

Ruszył nabór do I tury akceleracji.

Zapraszamy do zgłaszania projektów biznesowych. Oczekujemy pomysłów prognozujących intensywny rozwój i współpracę międzynarodową.

W ramach kilkumiesięcznej akceleracji wspólnie wypracujemy najbardziej efektywny model działania. Każdy z projektów może otrzymać środki finansowe w kwocie do 200 000 zł na rozwój swojego produktu lub usługi.

Ścieżki branżowe poszukiwanych projektów to Industrial Internet of Things (IIoT), Fintech oraz Biotechnologia farmaceutyczna. Jeżeli posiadasz ciekawy projekt z innych obszarów rynku,  zachęcamy do jego zgłoszenia. Jeśli zostanie przez nas dobrze oceniony, istnieje szansa na jego udział w akceleratorze.

Udział w akceleracji daje szansę na współpracę z korporacyjnymi partnerami biznesowymi koordynatora projektu, firmy HugeTech. Wśród nich są m.in. Samsung Electronics Polska, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie,Coface Poland Insurance Service, MESKO – ROL, MESKO – AGD, Qsand, SPAR, Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek, Synoptis Pharma, Olimp Laboratories.

Akcelerator IDEA Global zapewnia Beneficjentom wsparcie finansowe, mentorskie i doradcze, których pożądanym celem będzie wdrożenie i komercjalizacja projektu. W ciągu czterech tur akceleracji, które potrwają od 3-6 miesięcy, do programu zostanie zakwalifikowanych co najmniej 48 Beneficjentów. 

Nabór projektów w I turze potrwa do 21 marca 2019 r. Projekty można zgłaszać za pomocą specjalnego formularza znajdującego się w zakładce ZGŁOSZENIA.

Rozwijaj się razem z nami globalnie!

Pozdrawiamy,

Zespół Akceleratora IDEA Global

oraz Koordynator projektu – HugeTech.