• IDEA Global – za nami I tura akceleracji

  20 listopada 2017
  Dobiegła końca pierwsza tura akceleracji w IDEA Global. Wsparcie otrzymało w niej 10 startupów. Efekty współpracy pozwalają nam z dumą spojrzeć na ostatni okres i dają ogromny zastrzyk energii do ciężkiej pracy w II turze akceleracji.
 • Zakończenie naboru do II tury akceleracji - liczba zgłoszonych projektów.

  02 sierpnia 2017
  Serdecznie dziękujemy za wszystkie wasze zgłoszenia! Jak zwykle nie zawiedliście ,ponieważ otrzymaliśmy ponad 177 zgłoszeń, z czego 170 zgłoszeń w regulaminowym terminie do 31 lipca do godziny 24:00. Projekty, które zgłosiły się po terminie, trafiają na listę rezerwową i nie będą w tej turze oceniane. Pierwszych informacji prosimy spodziewać się do piątku 11 sierpnia. Pozdrawiamy Zespół IDEA Global
 • Rozwiń swój biznes z największymi: Orange Polska i Idea GLOBAL szukają startupów

  17 lipca 2017
  Rozwiń swój biznes z największymi: Orange Polska i Idea GLOBAL szukają startupów M2M, Internet Rzeczy (IoT), Obsługa Klienta i Finanse – w tych obszarach Orange i Idea GLOBAL poszukują startupów w II. turze akceleracji. Wybrane startupy we współpracy z ekspertami i pod okiem mentorów stworzą wspólną ofertę z Orange Polska. Otrzymają też wiedzę praktyczną z takich dziedzin jak user experience, design thinking, agile czy relacje inwestorskie.
 • Spotkania informacyjne do II tury akceleracji!

  10 lipca 2017
  Zapraszamy do zapoznania się z trasą naszych spotkań informacyjnych w Polsce. 17 lipca odwiedzimy Lublin 18 lipca zawitamy w Katowicach 20 lipca spędzimy w Gdańsku:)
 • IDEA Global Challenge

  30 czerwca 2017
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie IDEA Global Challenge. Konkurs ma na celu wyselekcjonowanie projektu, który zostanie wybrany do II tury akceleracji w akceleratorze IDEA Global.