• Rozwiń swój biznes z największymi: Orange Polska i Idea GLOBAL szukają startupów

  17 lipca 2017
  Rozwiń swój biznes z największymi: Orange Polska i Idea GLOBAL szukają startupów M2M, Internet Rzeczy (IoT), Obsługa Klienta i Finanse – w tych obszarach Orange i Idea GLOBAL poszukują startupów w II. turze akceleracji. Wybrane startupy we współpracy z ekspertami i pod okiem mentorów stworzą wspólną ofertę z Orange Polska. Otrzymają też wiedzę praktyczną z takich dziedzin jak user experience, design thinking, agile czy relacje inwestorskie.
 • Spotkania informacyjne do II tury akceleracji!

  10 lipca 2017
  Zapraszamy do zapoznania się z trasą naszych spotkań informacyjnych w Polsce. 17 lipca odwiedzimy Lublin 18 lipca zawitamy w Katowicach 20 lipca spędzimy w Gdańsku:)
 • IDEA Global Challenge

  30 czerwca 2017
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie IDEA Global Challenge. Konkurs ma na celu wyselekcjonowanie projektu, który zostanie wybrany do II tury akceleracji w akceleratorze IDEA Global.
 • Zakończenie naboru do I tury akceleracji - wstępne podsumowania.

  10 marca 2017
  Zakończyliśmy nabór do pierwszej tury akceleracji IDEA Global ! Bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie oraz pomysły, które przesłaliście.
 • Przedłużenie naboru do I tury akceleracyjnej do 10 marca 2017r.

  28 lutego 2017
  Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie udziałem w programie akceleracyjnym, informujemy że decyzją zespołu akceleratora przedłużamy możliwość zgłaszania swoich projektów do 10 marca 2017. Zespół akceleratora IDEA Global