• Ogłoszenie wyników do IV rundy Akceleratora IDEA Global

  18 stycznia 2021
  Szanowni Państwo, Przedstawiamy listę projektów, które otrzymały pozytywną ocenę formalną i merytoryczną i tym samym zakwalifikowały się do IV rundy akceleracji w Akceleratorze IDEA Global:
 • Nabór do IV tury akceleracji w IDEA Global zakończony!

  26 lipca 2020
  Dziękujemy za wasze zgłoszenia do IV tury akceleracji w IDEA Global! Obecnie przystępujemy do oceny wniosków i match'owania projektów z Odbiorcami Technologii. Wyniki naboru zostaną opublikowane na stronie www.ideaglobal.pl w zakładce aktualności, nie wcześniej niż 31 sierpnia.
 • Ruszył nabór do IV tury akceleracji

  28 czerwca 2020
  Ogłaszamy rozpoczęcie oficjalnego naboru do IV tury akceleracji. Nabór potrwa do 26 lipca 2020 r. W ramach naboru do IV tury akceleracji poszukiwane są projekty z obszarów Industrial Internet of Things (IIoT) , Fintech oraz Energetyka (OZE), kierowane do Odbiorców Technologii takich jak PGNiG, Coface Poland Insurance Service oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
 • Nabór specjalny IDEA Global COVID-19

  07 maja 2020
  Jeśli ktoś z Państwa posiada pomysł, który może pomóc w łagodzeniu skutków gospodarczych, zdrowotnych lub społecznych związanych z rozprzestrzenianiem się COVID - 19 to zachęcamy do aplikowania.
 • Ogłoszenie wyników do III rundy naboru Akceleratora IDEA Global

  27 kwietnia 2020
  Przedstawiamy kolejną listę projektów, które dostały się do III edycji Akceleratora IDEA Global.