O Ideo

Agencja Interaktywna i Software House

Zatrudniamy już blisko 180 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. To dzięki nim realizujemy projekty, z których klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym.

Czytaj więcej na ideo.pl >>

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Zrealizowaliśmy projekty dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Dwa lata z rzędu znaleźliśmy się w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE. Posiadamy tytuły Associate Partner EPiServer, Microsoft Gold Certified Partner oraz status Google Premium Partner.

Software House

Tworzymy oprogramowania od 1999 roku. W tym czasie mocno rozwinęliśmy nasze kompetencje. Pozwala nam to jeszcze lepiej dostosowywać projektowane narzędzia do potrzeb Klientów.

 

Wdrażamy intranety, systemy typu workflow, platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe i platformy B2B, a także wiele innych. Co istotne - większość tego typu realizacji to de facto dedykowane aplikacje internetowe tworzone praktycznie od zera.

Agencja Interaktywna

Mamy blisko 18 lat doświadczenia na rynku interaktywnym. Analizujemy potrzeby klientów i internautów, by kreować atrakcyjne i efektywne rozwiązania.

 

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych. Doradzamy w zakresie budowy funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim użytecznych serwisów. Rozsądnie łącząc kreatywność z doświadczeniem pomagamy klientom dostrzec i efektywnie wykorzystać potencjał technologii.

Badania i rozwój

"Jednym z ważniejszych filarów naszej strategii jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój otaczającego nas świata."

 

Od początku działalności kładziemy duży nacisk na prace w obszarze R&D (badawczo-rozwojowe). Ich praktycznym aspektem jest opracowywanie aplikacji, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe naszym Klientom, ale również mogą mieć wpływ na poprawę naszego codziennego życia i zdrowia.

Działamy także poza Polską

mapa.png [41 KB]

Kontakt
Rzeszów
ul. Nad Przyrwą 13
tel.:+48 17 860 21 86
 
Warszawa
ul. Bukowińska 8/511
tel.:+48 22 24 41 777